Jesteśmy zaszczyceni wzięciem udziału w II Paralotniowych Mistrzostwach Polski na Celność Lądowania na Żarze jako sponsor a przede wszystkim jako piloci mocno związani z górą Żar.

Dla wygranych przygotowaliśmy :
I miejsce: bon o wartości 200zł
II miejsce: bon o wartości 150zł
III miejsce: bon o wartości 100zł
Bony będzie można zrealizować w naszym sklepie TRYFLY
#tryflyshop

2pmpngz3
Zawody na celność lądowania to świetna zabawa i pierwszy krok do poważniejszej rywalizacji sportowej w paralotniarstwie. Formuła rywalizacji na celność lądowania jest w Polsce nowatorskim podejściem do rywalizacji paralotniowej i mamy nadzieję, że spotka się z dużym zainteresowaniem pilotów. Naszym zdaniem jest to świetna okazji do integracji pilotów i klubów z całego kraju, rywalizacji sportowej i wymiany doświadczeń.

Polish Accuracy Open 2016 – II Mistrzostwa Polski w Paralotniowej Celności Lądowania

Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe we współpracy z Komisją Lotniową i Paralotniową Aeroklubu Polskiego oraz Górską Szkołą Szybowcową Żar zaprasza wszystkich pilotów do uczestnictwa w drugich oficjalnych Mistrzostwach Polski na celność lądowania paralotnią (Polish Accuracy Open 2016). Zawody odbywać się będą pod patronatem Prezesa Aeroklubu Polskiego.

Impreza odbędzie się na górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim w dniach 7-9 października 2016 r. i będzie rozgrywana w kategorii Mistrzostw Polski (wyłącznie dla posiadaczy licencji sportowej FAI wydanej przez AP) oraz w kategorii II Mistrzostwa Żaru (dostępna dla wszystkich pilotów bez licencji sportowej FAI). Konkurencje będą rozgrywane przez dwa dni – trzeci dzień będzie dniem rezerwowym. Termin rezerwowy w przypadku niepogody to 14-16 października.

Wpisowe na zawody będzie wynosiło 90 zł i będzie gwarantowało darmowy wjazd na startowisko we wszystkich konkurencjach. Przewidzianych jest od 3 do 6 kolejek. W zależności od warunków, cel będzie umieszczony albo na lotnisku, albo w Kozubniku. Wyjazd na startowisko od strony południowej będzie zagwarantowany przez kolejkę PKL, a w przypadku lądowania na północy wwozić na szczyt będą darmowe busy i samochody terenowe.

Zasady rywalizacji i regulaminy są szczegółowo opisane na stronie w dziale Regulaminy. Zapraszamy wszystkich pilotów, nawet tych stawiających pierwsze kroki w sportowej rywalizacji. W zawodach będzie brać udział maksymalnie 40 pilotów, więc warto zgłaszać się z wyprzedzeniem.
Oficjalne zakończenie Mistrzostw i uroczyste wręczenie nagród przewidujemy 8 lub 9 października 2016 r. na terenie GSS Żar.

Jak dojechać?

GSS Żar znajduje się w miejscowości Międzybrodzie Żywieckie, około 20 km na wschód od Bielska-Białej.
Zainteresowanych prosimy o kontakt we wszystkich sprawach z organizatorami pod adres

Rejestracja pilotów

Zainteresowanych pilotów prosimy o zapisywanie się przez formularz rejestracyjny w zakładce Rejestracja pilotów. Rejestracja pilotów do zawodów odbędzie się czwartek w godzinach 19-21 oraz w piątek rano w godzinach 8-9 w budynku GSS Żar. O 9 odbędzie się obowiązkowa odprawa.

Noclegi

Najwygodniejszym miejscem dla pilotów będą pokoje w ośrodku Żar – prosimy samemu dokonywać rezerwacji.

STRONA ZAWODÓW

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Komentarze
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com